OGÓLNOPOLSKA SIEĆ
SZKÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Działamy w ponad 80 miastach Polski - dołącz do nas na zasadzie franczyzy!

Media o nas

Angora, pazdziernik 2008
  • "Prywatne szkoły językowe istnieją w każdym zakątku kraju. Mimo to grupie młodych łodzian udało się stworzyć firmę, która przez ostatnie pół roku zdobyła blisko 5000 Klientów i wkrótce może stać się największą szkołą językową w tej części Europy."

Własny Biznes Franchising, styczeń 2009

  • "mobile ENGLISH jest już obecny w 45 miastach Polski i pod tym szyldem pracuje 350 nauczycieli. Firma jednak nadal się rozwija i poszukuje chętnych do współpracy z mniejszych miast."

TVP3 rzeszów, wrzesień 2008

  • "Szkoły ścigają się na pomysły, a potencjalni uczniowie zadają sobie pytanie: komu zaufać? Ile szkół, tyle pomysłów na reklamę. Okazuje się, że plakaty i ulotki już nie wystarczą. Właściciele nowych szkół idą prosto do Klientów. Jesteśmy pierwszą szkołą w Rzeszowie, która dojeżdza do domów naszych Klientów. Stawiamy na zajęcia indywidualne - mówi Ann Ważny, właścicielka oddziału mobile ENGLISH w Rzeszowie."

ECHO miasta, listopad 2008

  • "W dzisiejszych czasach posługiwanie się językiem angielskim to umiejętność taka sama jak jazda samochodem - podkreśla łodzianin Jakub Midel, założyciel i właściciel szybko rozwijającej się sieci szkół językowych mobile ENGLISH."

franczyzawpolsce.pl, czerwiec 2009

  • "Franczyza ma to do siebie, że centala zawsze służy pomocą. Jak tylko pojawia się jakiś problem to mogę liczyć na pomoc lub poradę centrali. Jako sieć oddziałów mamy dużo większe przebicie oraz niższe koszty materiałów piśmiennych i reklamowych niż przy działalności niezależnej. - mówi Justyna Dadok, właścicielka oddziału w Cieszynie."
oceń mobile ENGLISH Oceń nas!
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Kliknij - wypełnij formularz na naszej stronie www.
Sprawdź swój angielski
Poznaj swój poziom umiejętności i rozpocznij skuteczną naukę z mobile ENGLISH już teraz!
oceń mobile ENGLISH Nauka z native speaker'em
Specjalnie dla naszych Słuchaczy organizujemy zajęcia z lektorami pochodzącymi głównie z krajów anglojęzycznych, przede wszystkim z Anglii oraz USA.
oceń mobile ENGLISH Inne języki
Uwaga! mobile ENGLISH rozszerza swoją ofertę o możliwość nauki innych języków obcych:
oceń mobile ENGLISH Zbieraj nagrody!
Zobacz, jakie nagrody możesz mieć ucząc się regularnie angielskiego z mobile ENGLISH.
mobile ENGLISH 2013. All rights reserved. Designed by: brand21