OGÓLNOPOLSKA SIEĆ
SZKÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jasne zasady współpracy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Lektora języka angielskiego w mobile ENGLISH zajmuje się prowadzeniem zajęć indywidualnych w miejscach zamieszkania lub pracy Słuchaczy oraz szkoleń dla firm i instytucji. Nasi Klienci to osoby dorosłe, dzieci oraz młodzież na zróżnicowanym poziomie zaawansowania językowego, które rozpoczynają naukę z jasno sprecyzowanym celem kursu. Lektorowi pozwala to na wdrażanie własnych pomysłów, które pozwolą najlepiej dostosować charakter, tematykę i sposób prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wymaga to wyśmienitej znajomości języka obcego, bogatej wiedzy metodycznej i elastyczności w realizacji założeń kursu, aby zapewnić jego najwyższą skuteczność. Lektor odpowiedzialny jest za sprawowanie opieki metodycznej i językowej nad Słuchaczem. Umożliwiamy Lektorom korzystanie z materiałów dydaktycznych wydawnictwa Pearson/Longman dedykowanych do nauki wszystkich poziomów zaawansowania znajomości języka, lecz wybór materiałów wykorzystywanych na zajęciach oraz najodpowiedniejszej metody nauczania należy do Lektora.

Współpraca z mobile ENGLISH to możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Indywidualnie podchodzimy do kariery każdego Lektora i zapewniamy im szereg możliwości. Cenimy pomysłowość i inicjatywę, a także umożliwiamy realizacje i wdrażanie własnych pomysłów.

oceń mobile ENGLISH Oceń nas!
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Kliknij - wypełnij formularz na naszej stronie www.
Sprawdź swój angielski
Poznaj swój poziom umiejętności i rozpocznij skuteczną naukę z mobile ENGLISH już teraz!
oceń mobile ENGLISH Nauka z native speaker'em
Specjalnie dla naszych Słuchaczy organizujemy zajęcia z lektorami pochodzącymi głównie z krajów anglojęzycznych, przede wszystkim z Anglii oraz USA.
oceń mobile ENGLISH Inne języki
Uwaga! mobile ENGLISH rozszerza swoją ofertę o możliwość nauki innych języków obcych:
oceń mobile ENGLISH Zbieraj nagrody!
Zobacz, jakie nagrody możesz mieć ucząc się regularnie angielskiego z mobile ENGLISH.
mobile ENGLISH 2013. All rights reserved. Designed by: brand21