OGÓLNOPOLSKA SIEĆ
SZKÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Skorzystaj z dodatkowych usługmobile ENGLISH

Usługi dodatkowe

mobile ENGLISH polyglot

Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym stała się już koniecznością we współczesnym świecie. Osobom szukającym alternatywy w nauce języka obcego lub chcącym poszerzyć swoje umiejętności o znajomość innego (kolejnego) języka obcego proponujemy wyjątkowe zajęcia z oferty mobile DEUTSCH, mobile FRANCAIS, mobile ESPANOL, mobile ITALIANO, mobile RUSSIAN (Русский).
Do obcokrajowców mieszkających i pracujących w naszym kraju kierujemy specjalną ofertę zajęć mobile POLSKI. Zajęcia prowadzone są przez lektorów dwujęzycznych, władających biegle językiem angielskim lub innym odpowiednim dla Słuchacza.

mobile ENGLISH native speaker

Wiemy jak ważna jest autentyczność prowadzonych zajęć i poczucie bezpośredniego kontaktu z żywym językiem. Zajęcia z native speakerami, czyli rodzimymi użytkownikami języka obcego stwarzają warunki bardzo zbliżone do przebywania w obcym kraju.
Na Państwa życzenie organizujemy zajęcia z lektorami pochodzącymi z krajów anglojęzycznych, przede wszystkim z Anglii oraz Stanów Zjednoczonych, którzy posiadają potwierdzone stosownymi certyfikatami oraz doświadczeniem zawodowym wysokie kwalifikacje nauczycielskie.
Jest to ciekawa propozycja dla Słuchaczy o zaawansowanej znajomości języka obcego, firm i instytucji, a także wszystkich, którzy chcieliby spróbować takiej formy nauki.

mobile ENGLIS translations

Jesteśmy doświadczoną grupą tłumaczy. Swoją pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Korzystając z naszych usług zespołu naszych tłumaczy każdy Klient ma pewność, że wszelkie prace zostaną wykonane na czas.

Oferujemy zarówno tłumaczenia dla firm jak i Klientów indywidualnych o dowolnej tematyce. Proponujemy również bieżącą obsługę tłumaczeniową korespondencji w formie abonamentu, tłumaczenia podczas rozmów telefonicznych oraz wszelkie inne wymagające profesjonalizmu i wysokich kompetencji językowych.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi w Państwa mieście w celu otrzymania bezpłatnej wyceny tłumaczenia.

oceń mobile ENGLISH Oceń nas!
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Kliknij - wypełnij formularz na naszej stronie www.
Sprawdź swój angielski
Poznaj swój poziom umiejętności i rozpocznij skuteczną naukę z mobile ENGLISH już teraz!
oceń mobile ENGLISH Nauka z native speaker'em
Specjalnie dla naszych Słuchaczy organizujemy zajęcia z lektorami pochodzącymi głównie z krajów anglojęzycznych, przede wszystkim z Anglii oraz USA.
oceń mobile ENGLISH Inne języki
Uwaga! mobile ENGLISH rozszerza swoją ofertę o możliwość nauki innych języków obcych:
oceń mobile ENGLISH Zbieraj nagrody!
Zobacz, jakie nagrody możesz mieć ucząc się regularnie angielskiego z mobile ENGLISH.
mobile ENGLISH 2013. All rights reserved. Designed by: brand21