OGÓLNOPOLSKA SIEĆ
SZKÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Razem tworzymy europejską sieć szkół językowych.

Międzynarodowa grupa edukacyjna

mobile ENGLISH Group jest międzynarodową siecią szkół językowych wyspecjalizowanych w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego z dojazdem do Klienta. Jesteśmy obecni w ponad 80 miastach Europy, obsługujemy tysiące Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zatrudniamy prawie 1000 profesjonalnych lektorów języków obcych.  Centrala mobile ENGLISH group mieści się w Londynie.

Od 2004 roku nieustannie rozwijamy oraz poszerzamy zakres naszych usług zawsze koncentrując się na indywidualnych potrzebach edukacyjnych naszych Klientów. Dążymy do zbudowania silnej, innowacyjnej marki edukacyjnej na globalnym rynku szkół językowych poprzez ciągłe podnoszenie standardów w nauczaniu, obsłudze Klientów i zarządzaniu kadrą lektorską. Misją mobile
ENGLISH jest spełnianie oczekiwań Klientów w zakresie organizowania indywidualnych kursów języka angielskiego z dojazdem do domu lub miejsca pracy oraz szkoleń dla firm i instytucji poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług edukacyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego szybciej, efektywniej i wygodniej.

oceń mobile ENGLISH Oceń nas!
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Kliknij - wypełnij formularz na naszej stronie www.
Sprawdź swój angielski
Poznaj swój poziom umiejętności i rozpocznij skuteczną naukę z mobile ENGLISH już teraz!
oceń mobile ENGLISH Nauka z native speaker'em
Specjalnie dla naszych Słuchaczy organizujemy zajęcia z lektorami pochodzącymi głównie z krajów anglojęzycznych, przede wszystkim z Anglii oraz USA.
oceń mobile ENGLISH Inne języki
Uwaga! mobile ENGLISH rozszerza swoją ofertę o możliwość nauki innych języków obcych:
oceń mobile ENGLISH Zbieraj nagrody!
Zobacz, jakie nagrody możesz mieć ucząc się regularnie angielskiego z mobile ENGLISH.
mobile ENGLISH 2013. All rights reserved. Designed by: brand21